Prawidłowe wysypanie się wspomaga przede wszystkim właściwe funkcjonowanie w ciągu dnia, a także pozwala na cieszenie się dobrym samopoczuciem. Jednak czasem pary, pomimo zasypiania w swoich ramionach, narzekają na niskiej jakości sen. Najczęstszą przyczyną jest nieprawidłowo dopasowany do potrzeb obojga materac. Jak temu zaradzić? 

Materace Fit.4.Sleep dla par – czym się charakteryzują? 

Chcąc zapewnić sobie komfortowy wypoczynek w sypialni małżeńskiej, warto w pierwszej kolejności postawić na odpowiednio skomponowane łóżko i wyposażyć je w stelaż, poduszki oraz materace Fit.4.Sleep. A czym powinno charakteryzować się podłoże do spania dla par? Jak się okazuje, warto postawić na produkty z wkładem sprężynowym, które gwarantują wysoką elastyczność punktową i redukcję drgań. Dzięki temu zmniejszamy ryzyko budzenia partnera w czasie wstawania, np. rano do pracy czy w nocy do łazienki. Oprócz tego, materace dla par powinny się odznaczać

  • idealnym dopasowaniem do użytkownika,
  • antyalergicznością,
  • prawidłowym rozmiarem.

Materace Fit.4.Sleep w wersji mniejszej i większej!

Wygodne łóżko dla dwojga - postaw na materace Fit.4.Sleep!Ważnym czynnikiem przy wyborze materaca jest jego rozmiar. Należy uwzględnić tutaj długość, która standardowo wynosi 200 cm, a także szerokość. Ostatni czynnik jest w dużej mierze zależny od tego, ile miejsca potrzebujemy. Materace Fit.4.Sleep dostępne są w wersji idealnej dla par pod względem rozmiaru, czyli 160×200 lub 180×200. Jednak często partnerzy różnią się pod względem wagi, wzrostu oraz osobistych preferencji w takim stopniu, że niemożliwe staje się pójście na kompromis odnośnie wybrania odpowiedniego podłoża do spania. Co w takim przypadku zrobić? Najlepiej postawić na dwa osobne modele! Oznacza to, że wybieramy, np. materace 80×200 lub 90×200 cm i dopasowujemy je do siebie, a następnie umieszczamy na jednym stelażu. Dzięki temu jesteśmy  sanie spać z ukochaną osobą w komfortowych warunkach.

Materace Fit.4.Sleep – właściwości wspomagające zdrowy sen

Decydują się na materace Fit.4.Sleep, stawiamy nie tylko na wysoką jakość produktów, ale także zróżnicowane właściwości! Każdy model, w tym materace 90×200 i 180×200 cm wyróżniają się:

  • antyalergicznością,
  • optymalną wentylacją,
  • siedmioma strefami twardości,
  • dwiema twardościami (H2/H3 lub H3/H4),
  • dwiema stronami przystosowanymi do użytkowania,
  • pokrowcem typu lato/zima.

Każdy z nas średnio przesypia aż ⅓ swojego życia. Z uwagi na to, warto już dziś zainwestować w wysokiej jakości podłoże do spania, takie jak materace Fit.4.Sleep dla siebie oraz swojego partnera!

Przeczytaj także: Dlaczego boli kręgosłup? Jakie są przyczyny bólu kręgosłupa?