Coraz więcej osób zmaga się z alergiami na kurz i roztocza. Wpływa to nie tylko na funkcjonowanie w ciągu dnia, ale także zakłóca zdrowy i spokojny sen. Z uwagi na to, warto zainwestować w antyalergiczne materace SleepMed. Zatem, w jaki sposób są w stanie zagwarantować wysoką higienę snu?

Materace SleepMed – wnętrze

Materace SleepMed zostały stworzone w celu zagwarantowania nam spokojnego i komfortowego wypoczynku. Właśnie dlatego w ich wnętrzu znaleźć można dwa rodzaje wypełnienia. Pierwszym z nich jest pianka – zarówno wysokoelastyczna, jak i termoelastyczna. Dzięki niej materac jest w stanie idealnie dopasować się do krzywizn ciała, a także zapobiega wszelkim naciskom. Ponadto oferuje wyjątkową miękkość oraz przyjemne wrażenie otulenia. Inną kwestią są modele hybrydowe, wykorzystujące zarówno piankę, jak i sprężyny kieszeniowe. Oferują one każdemu użytkownikowi głównie redukcję powstających w czasie zmiany pozycji drgań, a także wysoką elastyczność punktową.

Materace SleepMed – technologia Airforce

Materace SleepMed - idealne rozwiązanie dla alergikówW dzisiejszych czasach coraz częściej spotykamy się z różnymi technologiami, które w znaczny sposób ułatwiają oraz usprawniają pracę. Są one stworzone w zależności od potrzeb konsumentów. Z uwagi na to, materace SleepMed zostały wyposażone w technologię Airforce, która polega na specjalnie opracowanym systemie nacięć pianki, w wyniku czego powstaje tzw. kratka wentylacyjna. Przekłada się to na maksymalny obieg powietrza uniemożliwiający nadmierne gromadzenie wilgoci oraz alergenów wewnątrz produktu. W ten sposób materace SleepMed są w stanie zagwarantować komfortowy i zdrowy wypoczynek, a także:

  • właściwości ortopedyczne,
  • antyalergiczność,
  • odprowadzenie ciepłego powietrza.

Czym jeszcze wyróżniają się materace SleepMed?

Poduszka czy materac SleepMed to produkty, które są w stanie idealnie dopasować się do każdego użytkownika. W jaki sposób? Przede wszystkim każde podłoże do spania ma możliwość regulacji twardości, która wynika z zastosowania wyjmowanej maty kokosowej oraz odpinanego topu. W ten sposób nie musimy martwić się, że wybierzemy zły model lub przy gwałtownej zmianie wagi będziemy zmuszeni do jego wymiany. Co więcej, materac jest w stanie zaoferować nam:

  • właściwości prozdrowotne,
  • idealne wsparcie dla kręgosłupa,
  • higieniczne środowisko snu,
  • pokrowiec z możliwością ściągnięcia i wyprania.

W powietrzu oraz niskiej jakości podłożu do spania znajduje się wiele alergenów, w tym kurz. Dlatego warto zainwestować w antyalergiczne materace SleepMed, które zostały wyposażone w technologię Airforce oraz higieniczny pokrowiec.

Materace SleepMed polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/

Przeczytaj także: Prawidłowa wentylacja materaca