Jeśli zastanawiasz się jak żyć ekologicznie i kompleksowo zadbać o swoje zdrowie, to właśnie znalazłeś rozwiązanie! Świat stawia przed nami wiele wyzwań, którym musimy jak najszybciej sprostać. Pogłębiający się kryzys klimatyczny i degradująca naturę działalność to ogromny problem, na którego rozwiązanie zostało mało czasu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom środowiska naturalnego i naszym klientom, którzy chcą żyć ekologicznie, stworzyliśmy kolekcję naturalnych materacy. Zaprojektowane przez nas produkty zostały wyprodukowane w duchu ekologii. Wzbogaciliśmy je o szereg surowców naturalnych, które istotnie wpłyną na jakość Twojego snu i pozwolą Ci żyć w zgodzie z naturą. Sprawdź, co oferują materace naturalne Hilding Breva i wyśpij się komfortowo!

Hilding Breva – komu się spodoba? 

Produkt wyróżnia się ogromną wytrzymałością i ekskluzywnym designem. Dzięki swojej trwałości z pewnością trafi w gusta osób cięższych i par o dużej różnicy wagowej.Hilding Breva posiada elastyczność punktową, a więc ugina się tylko w miejscu, w którym został położony ciężar. Dzięki temu nie przenosi drgań, a Ty nie obudzisz już więcej swojego partnera! To również dobra opcja dla alergików – produkt zapewnia bardzo wysoką higienę snu i odpowiednią cyrkulację powietrza wewnątrz materaca. Dzięki temu nie musisz martwić się o drobnoustroje i spać spokojnie. W modelu wykorzystano technologię Multipocket, która pozwala na idealne podparcie całego Twojego ciała podczas odpoczynku. Spodoba się więc osobom ze schorzeniami kręgosłupa i wszystkim tym, którzy cierpią na poranny ból pleców.

Materace naturalne Hilding Breva gwarancją zdrowego wypoczynku!Naturalne rozwiązania

Materac Hilding Breva jest dwustronny, dzięki czemu możesz wybrać stopień twardości, który aktualnie Ci odpowiada. Po jednej stronie produktu znajduje się pianka ViscoBio, która została nasączona olejem rycynowym. Składnik ten ma właściwości przeciwzapalne i przeciwbakteryjne. Druga strona to pianka wysokoelastyczna HR Bio wzbogacona o olej sojowy. To dobre rozwiązanie dla alergików, ponieważ jest bardzo delikatny dla wrażliwej skóry. Pokrowiec produktu został wykonany z jednego z najtrwalszych surowców naturalnych – lnu. Dzięki temu jest niesamowicie wytrzymały, a jednocześnie zachwycająco aksamitny. Domyka go bawełna organiczna, która została zebrana w sposób zrównoważony.

Bądź zdrowy i żyj ekologicznie!

Materace naturalne zapewniają bardzo wysoki komfort snu, który łączy się bezpośrednio z troską o Twoje zdrowie. Pianka dopasowuje się idealnie do Twojego ciała, poprawia krążenie, zmniejsza napięcie mięśni i ułatwia regenerację całego organizmu. Decydując się na Hilding Breva dba jednocześnie o siebie i środowisko. Materac zapewni Ci solidne wsparcie całego ciała i prawidłowe ułożenie kręgosłupa podczas wypoczynku. Możesz już zapomnieć o męczącym bólu pleców i zacząć spać komfortowo! To odpowiedzialne rozwiązanie pomoże nie tylko Tobie, ale i całemu ekosystemowi.

Pozwól sobie na wysoką jakość snu i zadbaj o planetę wybierając materac naturalny Hilding Breva. Żyj zdrowo i w zgodzie z naturą! Popraw swoje samopoczucie i zadbaj o kondycję planety.

Materac Breva, jak i wszystkie materace marki Hilding znajdują się w ofercie sklepu SleepingHouse.
W ofercie tego internetowego studia snu znajdują się materace we wszystkich popularnych rozmiarach takich jak:
Materace 80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200 cm. Jest to autoryzowany sklep producenta Hilding Anders.

Materace Hilding polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/

Przeczytaj także: Jak prać poduszki w zależności od wypełnienia?