Materace dla nastolatka – czy powinny być takie same jak dla dorosłych czy jednak muszą się czymś różnić? Dzisiaj zaproponujemy najlepsze modele, w sam raz dla dorastających osób!

Rozwiązanie dla każdego nastolatka!

Zastanawiasz się jaki materac może najlepiej sprawdzić się dla dorastającego, młodego człowieka? Pamiętajmy, że przecież w tym okresie szczególnie potrzebuje snu, aby nie tylko miało siłę się odpowiednio rozwijać, lecz również realizować wszystkie swoje pasje! Dlatego jesteśmy przekonani, że w sam raz sprawdzi się tutaj Hilding Funky. Został on wyposażony w dwie elastyczne pianki FlexiFoam, co pomogło uzyskać aż dwie twardości. Dzięki temu podparcie może być zmieniane w zależności od potrzeb młodego człowieka: wystarczy tylko odwrócić model na druga stronę. Warto dodać, że wskazany wyrób występuje w kilku wielkościach, dzięki czemu nada się nie tylko dla nastolatków, lecz również dla młodszych dzieci, które jednak już wyrosły z niemowlęcych łóżeczek. Całość została umieszczona w pokrowcu Young, który nie tylko świetnie się prezentuje, lecz również jest odporny na ścieranie i daje możliwość prania w aż 60 stopniach.

Materac dla aktywnych

Materace dla nastolatka - znajdź najlepszy model!Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że młodzi ludzie mogą zajmować się naprawdę różnymi aktywnościami, a swoje pasje na przykład odnajdywać w sporcie. Dlatego jesteśmy przekonani, że świetnie sprawdzi się Hilding Rock and Roll. Wyposażony został w dwie stabilne pianki wysokoelastyczne, które zostały wyprofilowane w taki sposób, aby zapewniać jak najlepsze podparcie dla dorastającego kręgosłupa, jednocześnie pomagając w pełni zregenerować się wszystkim mięśniom. Warto dodać, że posiada on dwie strony, dzięki czemu bez wątpienia będzie w stanie zapewnić komfortowy sen przez naprawdę długi czas! Jeśli chodzi o pokrowce to wybierać możemy tutaj spośród dwóch, a mianowicie: pierwszym z nich jest Tencel New, który stworzono z nowoczesnych włókien wiskozy, jakie świetnie zapobiegają rozwojowi bakterii. Innym jest pokrowiec Italiano, który bez wątpienia przykuje wzrok swoim wyglądem.

Najwyższy komfort snu

Dobrym rozwiązaniem będzie również bez wątpienia Hilding Breakdance. Wskazany materac ma aż 18 centymetrów wysokości, w związku z czym świetnie nada się w przypadku osób, które lubią odrobiną wyższe produkty. Pianka FlexiFoam została wyprofilowana w tak sposób, żeby zapewniać aż siedem stref twardości, co w skuteczny sposób przyśpiesza regenerację całego ciała. Oczywiście podkreślmy, że również w tym przypadku swobodnie będziemy manipulować twardością.

Materace dla naszych dorastających potrzeb powinny być w stanie sprostać ich potrzebom! Dlatego właśnie nie powinniśmy się zastanawiać, tylko postawić na wysokiej jakości podparcie, które spełni wymagania każdego młodego człowieka!

Przeczytaj także: Idealne warunki do efektywnego snu