Zainteresował Cię produkt Hilding Pasodable i zastanawiasz się, czy ten materac spełni twoje wszystkie oczekiwania? Przeczytaj ten artykuł, by dowiedzieć się komu dedykowany jest ten produkt.

Idealny materac dla alergików

Jeśli zmagasz się z alergią i musisz uważać na produkty, które kupujesz – Hilding Pasodable to idealny produkt dla Ciebie. Materac został odznaczony certyfikatem Oeko-Tex Standard 100, co oznacza, że do jego produkcji nie użyto żadnych substancji, które mogłyby być potencjalnie alergogenne albo szkodliwe dla twojego zdrowia. Ponadto, jeden z pokrowców do wyboru – Tencel, został wykonany z naturalnych i antyalergicznych włókien wiskozowych. Potrafi kontrolować poziom wilgotności materaca i absorbować jej nadmiar bezpośrednio ze skóry użytkownika. Włókna pokrowca są całkowicie naturalne, nie podrażniają skóry i zapobiegają rozwojowi bakterii. Do produkcji drugiego pokrowca – Velvet, wykorzystano technologię Purotex. Produkt posiada mikrokapsułki, które stopniowo pękają i uwalniają probiotyki, zwalczające alergeny przyczyniające się do alergii na kurz i astmę.

Produkt dla seniorów

Komu sprawdzi się materac Hilding Pasodable?Osoby starsze często skarżą się na przewlekłe bóle pleców. Hilding Pasodable to świetne rozwiązanie na tego typu schorzenia. Materac gwarantuje stabilizację i doskonale wspiera zbolałe ciało. Jest odpowiednio sprężysty, co ułatwia wstawanie i obracanie się na podłożu. Dzięki odpowiedniej twardości, produkt zapewnia stabilizację kręgosłupa i odpręża jego mięśnie. Materac uzyskał status wyrobu medycznego, co oznacza, że spełnił restrykcyjne wymagania dyrektyw unijnych, dotyczące zagadnień związanych z bezpieczeństwem oraz ochroną zdrowia i środowiska. Ponadto, materac odznacza się certyfikatem jakości AEH. Przy pomocy Szwajcarskiego Instytutu AEH, materace Hilding zostały przetestowane i poddane szczegółowej analizie. Zbadano ich właściwości pod kątem ergonomii, higieny, klimatu i trwałości. Jest to produkt, któremu z pewnością możesz zaufać.

Materac dla par

Jest to idealny produkt dla par, ponieważ cechuje się wysoką elastycznością punktową i gwarantuje optymalne wsparcie. Co więcej, podłoże dopasowuje się do ciężaru ciała, co sprawi, że partner śpiący obok nie będzie odczuwał żadnych ruchów drugiej osoby. Materac składa się z aż siedmiu stref o różnej twardości. Dodatkowo, produkt jest dwustronny, co pozwoli uzyskać wam taki sam komfort snu po obu stronach materaca. W razie jakichkolwiek problemów, zapewniamy Ci aż 15 lat gwarancji.

Materace do spania dostępne w naszej ofercie to produkty, którym możesz zaufać. Jeśli nadal się wahasz – skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci dokonać odpowiedniego wyboru!

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/

Przeczytaj także: Czym są materace kokosowe? Poznaj charakterystykę materacy z włóknem kokosowym