SleepMed Comfort Plus to materac stworzony przez znanego i cenionego producenta. Jest częścią unikatowej kolekcji Plus, która powstała po to, aby zapewniać jeszcze wyższy komfort snu.

Luksusowy sen na piankowym podłożu

Materace do spania wykonane z pianek o rożnych właściwościach kojarzą się z błogim wypoczynkiem na miękkiej chmurce. Jest to bardzo trafne skojarzenie! Piankowe podłoże zapewnia idealny balans pomiędzy miękkością i elastycznością a niezawodnym podparciem kręgosłupa. Ten wyrób nie jest jednak zwykłą piankową propozycją – wyróżnia się przede wszystkim swoimi właściwościami termoelastycznymi. Reaguje na ciepło oraz nacisk ciała użytkownika i dostosowuje się do naturalnych krzywizn kręgosłupa. Surowiec został wykonany w taki sposób, że nie odkształca się stale – nawet jeśli taka sytuacja miałaby miejsce, produkt został objęty piętnastoletnią gwarancją, która dotyczy między innymi nieprawidłowej pracy materaca oraz wcześniej wspomnianych odkształceń. We wnętrzu materaca można znaleźć także warstwę pianki poliuretanowej FlexiFoam, która wyróżnia się specjalną strukturą i gęstością. Nie mogło zabraknąć jeszcze jednego surowca – pianki wysokoelastycznej. Jest sprężysta, wytrzymała i odporna na odkształcenia, co z kolei przyczynia się do prawidłowego podparcia ciała użytkownika i regeneracji zmęczonych mięśni.

Materac z odpinanym topem

SleepMed Comfort Plus - materac, który reaguje na ciepło Twojego ciałaJest coś, co za każdym razem zadziwia tak samo – mowa tutaj o tym, że niektóre materace SleepMed charakteryzują się nie dwiema, a aż czterema zróżnicowanymi twardościami! Jak to jest możliwe? Dzięki odpinanej warstwie pianki Vitarest profilowanej w siedem zróżnicowanych stref twardości! Można ją dowolnie przekładać na drugą stronę lub całkowicie zdjąć – takie rozwiązanie jest świetne dla osób niezdecydowanych. Uzytkownicy do woli mogą dzięki temu testować przeróżne twardości i wybrać tę opcję, która wydaje się być najbardziej odpowiednia. Takie rozwiązanie to świetna inwestycja na lata. Twardość wyrobu można regulować od średniej aż do bardzo dużej, dzięki czemu zmieniające się potrzeby lub preferencje użytkowników nie powinny być powodem do wymiany podłoża.

Pokrowiec ma znaczenie

Przy wyborze materaca największą rolę odgrywa oczywiście to, co jest w środku. Wkład nie jest jednak jedyną rzeczą, na którą warto zwrócić uwagę. Nie bez znaczenia pozostaje tkanina, która znajduje się najbliżej ciała i ma chronić wnętrze materaca przed czynnikami zewnętrznymi. W modelu SleepMed Comfort Plus zastosowano wyjątkowy pokrowiec, który powstał w wyniku połączenia trzech różnych rozwiązań. Sam materiał prezentuje się bardzo elegancko i jest niesamowicie przyjemny w dotyku. Technologia Purotex zastosowana do wytworzenia pokrycia wykorzystuje technologię aktywnych probiotyków i znacząco zmniejsza ilość roztoczy i kurzu na powierzchni wyrobu. Połączenie tkaniny Tencel z taśmą 3D sprawia, że wentylacja na powierzchni materaca oraz w jego wnętrzu jest zachowana na bardzo wysokim poziomie.

To właśnie dbałość o każdy szczegół oraz wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań sprawia, że materace SleepMed są coraz bardziej popularne i zyskują zwolenników na całym świecie. Wybierz model SleepMed Comfort Plus lub inny wyrób tej marki, a sen stanie się jeszcze bardziej błogi i – przede wszystkim – zdrowy.

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/

Przeczytaj także: Czym jest materac hybrydowy? Zalety i wady materacy hybrydowych