Aranżacja sypialni zawsze sprowadza się do wybrania nowych elementów wyposażenia, a wśród nich – nowego materaca. Nieraz szukając w Internecie informacji na temat różnych podłoży do spania, gubimy się w ilości materiału i decydujemy się na zakup pierwszy z brzegu. Warto jednak mieć świadomość, że sen ma bardzo duży wpływ na zdrowie, a tym samym – odpowiedni produkt, na którym będziemy odpoczywać, jest istotny. Wśród liderów w branży na rynku można wyróżnić producenta Hilding Anders. Sprawdź, dlaczego produkty tej marki zdobywają największe uznanie wśród klientów.

Hilding Anders – odpowiednie wartości na co dzień

Niezwykle ważnym aspektem tworzenia nowych produktów przez Hilding Anders jest stosowanie się do wartości, które są dla marki na porządku dziennym. Wśród nich w czołówce znajduje się dbanie o najwyższą jakość materacy. To właśnie tradycja i innowacyjne metody połączone w jedną całość są wyróżnikiem dla produktów Hilding – dzięki temu świat dowiedział się o nowych materacach i pokochał je od pierwszego poznania. Rodzinna marka wywodząca się ze Szwecji sprzedaje swoje produkty w tysiącach różnych sklepów zarówno w Polsce, jak i za granicą. Ważnym punktem w wartościach i filozofii marki jest także reakcja na potrzeby użytkowników. Hilding Anders wie, że tworzy dla ludzi i że to oni budują jego markę, dlatego słucha uważnie wszelkich opinii oraz wymagań użytkowników materacy. W ten sposób powstają nowe, oryginalne rozwiązania – bazujące na upodobaniach klientów. Marka Hilding Anders to synonim uczciwości i najwyższej jakości, a wypracowane przez wiele lat wartości to fundament jej działania. Co istotne, aby materac służył nam jak najdłużej, niezbędne jest zachowanie odpowiedniej jego higieny. Materace Hilding produkowane są z myślą o użytkowniku, dlatego najnowsze rozwiązania ułatwiają czyszczenie produktu.

Wyjątkowe wyroby medyczne, czyli linia SleepMed

Materace Hilding - co je wyróżnia?Dla osób, które szukają najwyższej jakości i produktów, które spełnią nawet najśmielsze oczekiwania, polecana jest linia materacy SleepMed wyprodukowanych przez Hilding Anders dla poznańskiej firmy EMBE Sp. z o.o. Produkty te przeszły szereg badań, by otrzymać certyfikat wyrobu medycznego. Wśród oferty znajdziemy przede wszystkim materace ortopedyczne, czyli takie, które sprawdzą się idealnie w przypadku osób spędzających dużą ilość czasu w łóżku. Zazwyczaj dotyczy to tych, którzy z powodów zdrowotnych nie wstają z materaca – wówczas wyrób ortopedyczny jest idealny, ponieważ dostosowuje się do ciała w taki sposób, by zadbać o najwyższy komfort i swobodę. Co więcej, nie powodują odleżyn nawet przy bardzo długim czasie spędzonym w jednym miejscu. Warto zwrócić uwagę także na materace piankowe stworzone z innowacyjnego materiału – pianki VitaRest. To termoelastyczny materiał, który pomaga osiągnąć całkowitą regenerację mięśni w trakcie wypoczynku. Wszystkie produkty SleepMed posiadają miano produktu o statusie wyrobu medycznego potwierdzonego badaniami Instytutu AEH, co gwarantuje najwyższą jakość.

Hilding Anders to niekwestionowany lider w branży produkującej materace na rynku. Wybór tej marki sprawia, że każda Twoja noc będzie przespana, a ból pleców zostanie raz na zawsze pożegnany. Odwiedź sklepy z materacami SleepMed, by przekonać się, że wpłyną pozytywnie na jakość Twojego życia.

Przeczytaj także: Roztocza w łóżku – jak sobie z nimi poradzić?