Wybór właściwego materaca potrafi czasami przyprawić o nie lada ból głowy. Niewłaściwy wybór materaca jest przecież powodem zmartwień i dyskomfortu na całe lata! Inżynierowie z laboratoriów marki Hilding postanowili więc przełamać ten impas i opracowali niezwykle nowoczesny materac, który niejednego zaskoczy swoją uniwersalnością. Model Electro jest bowiem stworzony po to, aby spełnić wszystkie Twoje oczekiwania.

Uniwersalność to podstawowa cecha materaca Electro marki Hilding. Technologia hybrydowa, jaka została w nim zastosowana, powoduje, że jest on gotowy na wszystkie wyzwania, jakie mogą stanąć przed materacem. Idealnie sprawdzi się zarówno jako materac dla osób wysokich, jak i niskich. Nie zawiedzie osób lekkich i o podwyższonej wadze. Zadowoli zarówno pary, jak i tych, którzy planują na nim wypoczywać w pojedynkę. Dzięki swojej unikalnej strukturze sprawdzi się w każdej sytuacji. Ów dwustronny model materaca posiada szereg najlepszych cech materaców piankowych i sprężynowych, które inżynierowie marki Hilding wykorzystali, aby stworzyć model idealnie dopasowany do Ciebie.

Hilding Electro - materac hybrydowyJedyną z najbardziej wyróżniających cech modelu Electro jest jego unikatowy wkład, który przekształca go w materac o różnych stopniach twardości — abyś mógł dostosować go pod swoje wymagania! Wewnątrz wkładu ulokowano gęsto rozstawione sprężyny Multipocket. Dzięki temu możliwe jest podzielenie materaca na siedem unikalnych stref twardości, aby poszczególne partie Twoich mięśni i stawów były zawsze odpowiednio traktowane. Jedna strona, jaką otoczono sprężyny Multipocket, to niezwykle sprężysta i charakteryzująca się wysoką elastycznością pianka hybrydowa. Wykazuje ona dobrą odporność na zawilgocenie oraz świetnie znosi długotrwałą eksploatację. Z drugiej strony sprężyn została zastosowana wysokoelastyczną pianka oraz mata sizalowa, co pozytywnie wpływa na twardość materaca i jeszcze lepiej go usztywnia. Ty wybierasz, jaka twardość jest dla Ciebie najbardziej właściwa. Co więcej, możesz przez to dopasować twardość materaca zależnie od podłoża, na którym się znajduje.

Co więcej, zastosowano w nim także specjalny odpinany top, co skutkuje możliwością regulacji twardości materaca od bardzo miękkiej do bardzo twardej. Wypełnia go zaawansowana technologicznie pianka termoelastyczna Visco, która reaguje na temperaturę ciała i w swoim działaniu przypomina uczucie otulenia, dzięki czemu komfort snu jaki doświadczysz będzie jeszcze lepszy.

Materac Electro marki Hilding został również wyróżniony prestiżowym certyfikatem Oeko-Tex®, który świadczy o tym, że przy jego wyprodukowaniu wszystkie materiały, jakie zostały użyte, są wolne od substancji, które miałyby jakikolwiek negatywny wpływ na zdrowie człowieka. Model ten jest więc odpowiedni również dla alergików, ponieważ wszystkie jego elementy są bezpieczne dla zdrowia – nie zawierają w sobie szkodliwych substancji oraz skutecznie zatrzymują rozwój szkodliwych mikroorganizmów. Jest to możliwe dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu materaca i zastosowaniu specjalnych nacięć, które zwiększają wentylację i zapobiegają osadzaniu się kurzu, roztoczy i bakterii.

Model ten jest wyposażony w nowoczesny pokrowiec Tencel, będący wykonanym z nowoczesnych włókien wiskozowych, które nie tylko nie powodują żadnych podrażnień, ale także w skutek zastosowanej technologii zapobiegają rozwojowi środowiska mikroorganizmów, które miałyby negatywny wpływ na zdrowie.

Materac posiada także 15-letnią gwarancję, co pokazuje jednoznacznie, że marka Hilding postawiła na najwyższą jakość, a Ty decydując się na zakup tego modelu doświadczysz najwyższego komfortu snu przez długie lata.

Przeczytaj także: Idealne warunki do efektywnego snu