Inżynierowie z laboratoriów Hilding doskonale wiedzą, jak ważny jest komfort podczas relaksu. Właśnie dlatego stworzyli najbardziej nowoczesny materac, jaki do tej pory miała w swojej ofercie marka Hilding. Hilding Dance redefinuje na nowo pojęcie regeneracji oraz odpoczynku. Ten materac to absolutny „must-have” dla osób, które priorytetowo stawiają jakość.

Model Dance należy do super nowoczesnej rodziny hybrydowych materaców sprężynowych. Rozwiązania, jakie zostały w nim zastosowane oprócz jakości i komfortu snu, gwarantują również jego uniwersalność. Nie ma więc znaczenia, czy jesteś osobą lekką, czy o podwyższonej wadze; aktywną lub preferującą spokojniejszy tryb życia ; preferującą sen z partnerem lub samotnie — materac Dance od marki Hilding spełni wymagania każdego.

Wnętrze materaca skomponowane jest z czterech unikalnych warstw, z których każda spełnia specyficzną funkcję.

Podstawa materaca to supernowoczesna pianka Flexifoam, charakteryzująca się innowacyjną konstrukcją. Zbudowana jest z włókien poliuretanowych o wysokiej elastyczności oraz plastyczności. Jej specyficzna struktura oraz wysoka gęstość powodują, że ten rodzaj pianki doskonale przylega do ciała i jest gwarancją wysokiego komfortu używania materaca.

Hilding Dance - materac hybrydowyKolejną warstwą jest rząd wysokich na piętnaście centymetrów sprężyn kieszeniowych Pocket Plus. Zostały one umieszczone w taki sposób, że mogą pracować od siebie całkowicie niezależnie. Dzięki takiemu rozwiązaniu, materac zachowuje się zupełnie inaczej podczas nacisku. Indywidualne kieszenie sprężyn sprawiają, że pracują one wyłącznie punktowo, co przekłada się na praktycznie całkowitą redukcję odczuwania ruchów drugiej osoby. Dzięki tej technologii model Dance jest świetnym wyborem dla par. Doskonale sprawdzi się także dla tych par, między którymi istnieje znacząca różnica wzrostu lub wagi. Sprężyny kieszeniowe pozwolą na to, aby każda z osób mogła korzystać z głębokiego snu, nie odczuwając poruszania się partnera.

Dwie wierzchnie warstwy materaca składają się z wysokoelastycznej twardej pianki typu HR oraz innowacyjnej pianki FloForm. Ta pierwsza odpowiada za właściwą stabilizację podczas snu. Charakteryzuje się bardzo wysokim poziomem elastyczności, sprężystości i odpornością na odkształcenia. Zapewnia właściwe i optymalne podparcie dla kręgosłupa użytkownika materaca, poprawiają jakość odczuwanego relaksu. Pianka FloForm jest z kolei ostatnią warstwą, która posiada cechy chłodzące oraz termoregulacyjne. Dzięki swojej wysokiej elastyczności, dopasowuje się do anatomicznego kształtu ciała użytkownika, pozwalając na odczucie otulenia i regeneracji mięśni oraz stawów.

Marka Hilding rozumie również to, że każda partia ciała wymaga odmiennego traktowania. Właśnie dlatego model Dance oferuje siedmiostrefową regulację poziomu twardości materaca. Okolice głowy, barków, miednicy, bioder, kolan i stóp zostaną potraktowane indywidualną twardością, co pozwoli nie tylko na odczucie większego komfortu podczas wypoczynku, ale wpłynie także na poprawę stanu mięśni i stawów.

Materac Dance od marki Hilding charakteryzuje się również dostępnością dla alergików. Dzięki zastosowanej specjalnej technologii nacięć wewnątrz materaca zachowuje on optymalny poziom wentylacji, przeciwdziałając gromadzeniu się kurzu, roztoczy i innych szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów.

Do materaca oferowany jest również pokrowiec Italiano. Zbudowany z elastycznych włókien wiskozowych, cechuje się wysoką miękkością i delikatnością. Docenią go również osoby szukające nowoczesnego spojrzenia na design.

Marka Hilding obejmuje wkład 15-letnią gwarancją. Dzięki temu masz pewność, że będzie on służył Ci przez wiele lat, a Ty wreszcie będziesz w pełni zadowolony ze swojego snu!

Przeczytaj także: Pozycja podczas snu i jej wpływ na nasze zdrowie