Komfortowy sen to coś, na co zasługuje każdy człowiek. Zapewnić go mogą tylko materace medyczne najwyższej jakości, które dodatkowo posiadają właściwości prozdrowotne. Tylko taki materac może być używany w przypadku coraz powszechniejszych problemów z kręgosłupem. Jednak jego wybór nie należy do łatwych, ponieważ należy sprawdzić, czy wybrany produkt posiada odpowiednie certyfikaty i przeszedł testy bezpieczeństwa. Do najbardziej zaufanych materacy medycznych należy SleepMed Hybrid Comfort Plus. 

Poznaj wnętrze SleepMed Hybrid Comfort Plus 

Materace do spania różnią się między sobą wkładem. To właśnie on jest odpowiedzialny za płynące z materaca korzyści oraz prawidłowe wsparcie dla kręgosłupa. W materacu SleepMed Hybrid Comfort Plus wyróżnić można zarówno nowoczesne sprężyny kieszeniowe, jak i innowacyjną piankę. Co zatem dokładnie zawiera wnętrze materaca SleepMed Hybrid Comfort Plus?

  • siedmiosferową sprężynę kieszeniową MPO 1.4/1.5 – każda sprężyna została umieszczona w indywidualnych kieszonkach, dzięki czemu materac pracuje tylko w miejscu nacisku, przez co odznacza się redukcją drgań, niezwykle wysoką elastycznością punktową oraz stabilnością,
  • wysokoelastyczną piankę VPPHR Soft z technologią Airforce – zapewnia wysoką sprężystość, wytrzymałość oraz odporność na odkształcenia, a dodatkowo odpowiada za doskonałą cyrkulację powietrza wewnątrz wkładu,
  • hybrydową piankę Hybrid HY Hard z technologią Airforce – innowacyjny typ pianki poliuretanowej o wysokiej elastyczności i plastyczności, który również odpowiada za doskonałą cyrkulację powietrza wewnątrz wkładu,
  • termoelastyczną piankę VitaRest® – znajduje się ona w odpinanym topie i reaguje na temperaturę ciała oraz wagę użytkownika, dopasowując się idealnie do anatomicznej budowy ciała.

SleepMed Hybrid Comfort Plus – charakterystyka 

Wyśpij się na komfortowym materacu SleepMed Hybrid Comfort Plus!Materace SleepMed posiadają wiele różnorodnych cech. SleepMed Hybrid Comfort Plus szczególnie wyróżnia się pod kątem odpinanego topu, który zapewnia sześć twardości. Powstają one w wyniku zupełnego odpięcia lub przełożenia go na drugą stronę materaca, dzięki czemu z łatwością można zmieniać twardość, a tym samym i odczuwalny komfort. Pozwala to dopasować materac do swoich indywidualnych upodobań. SleepMed Hybrid Comfort Plus jest również materacem odwracalnym, czyli obie jego strony są przeznaczone do użytkowania oraz bez żadnych problemów może być używany na stelażach z możliwością regulacji podgłówka i podnóżka. Nie można również zapomnieć o pokrowcu, który stanowi połączenie trzech rodzajów materiałów. W ten sposób pokrowiec nie tylko zapewnia miękkość i delikatność, ale także antyalergiczne środowisko z uwagi na zastosowanie technologii efektywnych probiotyków, które aż o 93% zmniejszają ilość roztoczy i kurzu na powierzchni materaca.

SleepMed Hybrid Comfort Plus jako materac medyczny

SleepMed Hybrid Comfort Plus kryje w sobie jeszcze jedną, ale bardzo ważną cechę – jest materacem medycznym. Oznacza to, że posiada właściwości prozdrowotne, które w korzystny sposób wpływają na kręgosłup. Polegają one przede wszystkim na zapewnieniu najlepszego wsparcia kręgosłupa w czasie snu, a także i niwelowaniu dolegliwości bólowych, które wiążą się z schorzeniami kręgosłupa. SleepMed Hybrid Comfort Plus posiada status wyrobu medycznego w klasie I, a to oznacza, że jego właściwości prozdrowotne zostały potwierdzone poprzez liczne, restrykcyjne testy oraz badania medyczne. Równie ważny jest fakt, że SleepMed Hybrid Comfort Plus został poddany specjalistycznym testom oraz szczegółowej analizie weryfikującej 4 najważniejsze dla materacy czynniki: ergonomię, higienę, klimat i trwałość. Dzięki pozytywnym wynikom uzyskał certyfikat jakości AEH, który potwierdza wszystkie jego właściwości.

SleepMed Hybrid Comfort Plus oferuje każdemu – singlom, parom, alergikom, osobom cięższym i z problemami z kręgosłupem komfortowy wypoczynek. Jego wspaniałe właściwości usatysfakcjonują praktycznie każdego użytkownika, a zdrowy sen sprawi, że dzień stanie się bardziej efektywny!

Przeczytaj także: Jak dobrać materac i jego twardość?